MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 9201389

nr 920 1389

CARPET

oriental, 130 x 205, antique, wear, damages.

Orientalisk, 130 x 205, Antik

Condition: slitage, skador

1000

SEK 450

Monday October 27 2014
at 18:34:57