MÖBLER / Bord / Skrivbord 11108009
*
nr 1110 8009
Skrivbord
Teak, 1950-tal, längd: 137 cm, djup: 80 cm, höjd: 73 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:49:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/4 15:34:01
1
1.200 kr
20/5 12:36:15
2
2.200 kr
21/5 19:42:59
1
1.600 kr
21/5 19:42:59
2
1.700 kr (Budbetjänt)
21/5 19:43:25
1
1.800 kr
21/5 19:43:25
2
1.900 kr (Budbetjänt)
21/5 19:43:35
1
2.000 kr
21/5 19:43:35
2
2.200 kr (Budbetjänt)
22/5 16:35:30
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord teak teakmöbler trä
-
7023 Lampbord
med låda, Newport. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:11
-
7090 Piedestal
stenskivor. Höjd: 66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:49
-
7012 Sidobord
Kerstin Hörlin-Holmström, NK Nordiska Kompaniet, "..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:22
-
6524 Sybord
nyrenässans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:59
*
Skrivbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8009
Skrivbord
Teak, 1950-tal, längd: 137 cm, djup: 80 cm, höjd: 73 cm
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 2.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/4 15:34:01 | 1 | 1.200 kr |
| 20/5 12:36:15 | 2 | 2.200 kr |
| 21/5 19:42:59 | 1 | 1.600 kr |
| 21/5 19:42:59 | 2 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
| 21/5 19:43:25 | 1 | 1.800 kr |
| 21/5 19:43:25 | 2 | 1.900 kr (Budbetjänt) |
| 21/5 19:43:35 | 1 | 2.000 kr |
| 21/5 19:43:35 | 2 | 2.200 kr (Budbetjänt) |
| 22/5 16:35:30 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord skrivbord teak teakmöbler trä
-
7023 Lampbord
med låda, Newport. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, höjd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:11 -
7090 Piedestal
stenskivor. Höjd: 66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:49 -
7012 Sidobord
Kerstin Hörlin-Holmström, NK Nordiska Kompaniet, "..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:22
-
6524 Sybord
nyrenässans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:59



