MÖBLER / Bord / Salongsbord 10234351
nr 1023 4351
Salongsbord
1880-tal, diameter: 82 cm, höjd: 61 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 mars 2016
kl 18:25:47
3/3 09:03:22