FURNITURE / Tables / Pedestal 7574177
nr 757 4177
PEDESTAL
late 19th century, dia 44, height: 73, wear, damages.
sent 1800-tal, dia 44, höjd: 73
Condition: slitage, skador
300
SEK 150
Monday May 7 2012
at 17:03:54
5/5 17:27:47
100 kr
7/5 08:19:27