GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinnerware 10458378

nr 1045 8378

DINNERWARE

Höganäs, about 30 parts,

Höganäs, ca 30 del

Condition: Delar med nagg eller lagningar

SEK 150

Monday July 4 2016
at 20:57:36

28/6 22:39:03 1      100 kr
4/7 18:16:01 2      Vinnande bud