LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Girandole 12374687
nr 1237 4687
GIRANDOLE
Sengustaviansk stil 1800-tal, Fot i kristall, stomme och ljuspipor i förgylld mässing. Height: 78 cm,
Sengustaviansk stil 1800-tal, Fot i kristall, stomme och ljuspipor i förgylld mässing. Höjd: 78 cm
6500
SEK 5000
Monday February 25 2019
at 19:19:28
25/2 16:20:56