GLASS & CERAMICS / Ceramics / Meat dish 9287072

nr 928 7072

MEAT DISH

Kina, blå/vitt, 1700-/1800-tal, längd: 33, små nagg,

Kina, blå/vitt, 1700-/1800-tal, längd: 33, små nagg

1000

SEK 2200

Monday December 1 2014
at 20:35:46

Blå Eld
Koka Blå