FURNITURE / Tables / Coffee table 13956441

nr 1395 6441

COFFEE TABLE

Johannes Andersen, 1960s. Utdragbara skivor. Jakaranda (citesintyg medföljer), utdragsskivor med skiva av bakelit. Bredd 160 cm. Width: 64 cm. Height: 50 cm, smärre bruksslitage.

Johannes Andersen, 1960-tal. Utdragbara skivor. Jakaranda (citesintyg medföljer), utdragsskivor med skiva av bakelit. Bredd 160 cm. Djup: 64 cm. Höjd: 50 cm

Condition: smärre bruksslitage

1500

SEK 1600

Monday May 3 2021
at 20:28:49