GLASS & CERAMICS / Ceramics / Urna på sockel 13647013

nr 1364 7013

Urna på sockel

2 parts, 1840-tal. Height: 54cm, wear, damages.

2 delar, 1840-tal. Höjd: 54cm

Condition: slitage, skador

2000

SEK 3000

Monday November 30 2020
at 19:25:34

  • Klassiska
  • Nov 30

Klassiska

Read more about Klassiska