GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jam-pots 9715150
nr 971 5150
JAM-POTS
6 parts, Höganäs, 13-30,
6 st, Höganäs, 13-30
Condition: lagad, slitage, skador
600
SEK 350
Monday July 27 2015
at 18:49:09
20/7 20:04:50
300 kr
20/7 21:50:50