FURNITURE / Tables / Pedestal table 11312399

nr 1131 2399

PEDESTAL TABLE

19th century, height: 73 cm, wear.

1800-tal, höjd: 73 cm

Condition: slitage

400

Monday September 25 2017
at 18:24:31