FURNITURE / Tables / Gate-leg table 9445005

nr 944 5005

GATE-LEG TABLE

Ikea, 1700-tal-serien, length: 167, width: 117, height: 76, wear.

Ikea, 1700-tal-serien, längd: 167, djup: 117, höjd: 76

Condition: slitage

1500

SEK 2800

Monday February 23 2015
at 19:54:01