BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 15952036
nr 1595 2036
Golvlampa
1970-tal. Höjd: 100 ca
Kondition: bruksslitage
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:39:47
29/1 13:01:56
300 kr
29/1 18:56:53
29 jan
50/60/70-tal
Läs mer om 50/60/70-tal