LIGHTING / Wall lamps / Wall lamp 10695136
nr 1069 5136
WALL LAMP
1950s, metal, wear.
1950-tal, metall
Condition: slitage
300
SEK 250
Monday November 14 2016
at 20:51:36
100 kr
200 kr
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
Read more about 50/60-tal