![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 9344539
*
nr 934 4539
Vas
Kina, lergods, höjd: 25
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:38:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/1 15:07:21
1
Vinnande bud
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien keramik kina kinesisk kinesiskt lergods vas
-
6040 Miniatyrvas
Carl-Harry Stålhane (1920-1990), Sverige. Stengods..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:38
-
6278 Oljemålning
R. Zirvas J: son, stadsmotiv. Signerad. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:24
-
6045 Strutvas
med prismor, fot i nysilver med dekor av påfåglar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:59
*
Vas
Läs mer om e-auktion
nr 934 4539
Vas
Kina, lergods, höjd: 25
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/1 15:07:21 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien keramik kina kinesisk kinesiskt lergods vas
-
6040 Miniatyrvas
Carl-Harry Stålhane (1920-1990), Sverige. Stengods..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:38 -
6278 Oljemålning
R. Zirvas J: son, stadsmotiv. Signerad. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:24 -
6045 Strutvas
med prismor, fot i nysilver med dekor av påfåglar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:59