MÖBLER / Bord / Salongsbord 7528477
nr 752 8477
Salongsbord
med klaffar, Karl Johan-stil, längd: 86, djup: 74, höjd: 74
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 april 2012
kl 18:23:31
150 kr
200 kr
Karl Johanstil/Empir