GLASS & CERAMICS / Ceramics / Spice jars 5911265

nr 591 1265

SPICE JARS

Diverse 5+ 5 del Gustafsberg, wear, damages.

Diverse 5+ 5 del Gustafsberg

Condition: slitage, skador

100

SEK 600

Monday July 27 2009
at 19:15:22