KONST / Litografier / Färglitografi 13767177
nr 1376 7177
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 23/191, daterad 1979. Motivet: 38x55cm, yttermått inklusive ram: 54x70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:35:53
500 kr
600 kr
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg