KONST / Litografier / Färglitografi 13464057
nr 1346 4057
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, Paris. Signerad, numrerad 159/250. Motivet: 56x41 cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:32:48
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang