KONST / Litografier / Färglitografi 11944382
nr 1194 4382
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, 273/250, köksinteriör, signerad. Motivet: 23x31
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juli 2018
kl 20:11:45
28/7 17:47:30
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang