KONST / Litografier / Färglitografi 13464056
nr 1346 4056
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, "Fish and chips". Signerad, numrerad 121/250. Motivet: 55x41 cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:11:31
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang