KONST / Litografier / Färglitografi 14098342

nr 1409 8342

Marika Lang

(f. 1961), Sverige

Färglitografi, "Cosmopol". Signerad, numrerad 73/170. Motivet: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 77x56 cm

Konditionsrapport: saknar glas

Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 20:52:04

Marika Lang

Läs mer om Marika Lang