KONST / Litografier / Färglitografi 14034375

nr 1403 4375

Marika Lang

(f. 1961), Sverige

Färglitografi, Marika Lang (f. 1961), Sverige. "Cosmopol". Signerad, numrerad 81/170, Motivet: 56x40, yttermått inklusive ram: 76x56 cm

Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 juni 2021
kl 20:26:06

Marika Lang

Läs mer om Marika Lang