KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13669450
nr 1366 9450
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Blyerts, Signerad, daterad -65,9x15, oramat löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:01:14
100 kr
150 kr
300 kr
800 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg