KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8516135
nr 851 6135
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Akvarell, Marika Lang (f. 1961), Fiskhamnen, signerad, 39x29
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
400 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 18:21:42
200 kr
900 kr
350 kr
450 kr
600 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang