KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15652041

nr 1565 2041

Marika Lang

(f. 1961), Sverige

Blandteknik, "Kungliga Dramatiska Teatern". Monogramsignerad. Mixed media, olja på litografiskt tryck, på duk, oramad, 77x104 cm

Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

9.600 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:24:21

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Marika Lang

Läs mer om Marika Lang