KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14034509

nr 1403 4509

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Blandteknik, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Komposition. Signerad. Motivet: 39x31, yttermått inklusive ram: 56x45 cm

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 14 juni 2021
kl 18:21:23

10/6 22:14:47 1      4.000 kr
13/6 21:41:27 2      Vinnande bud

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson