KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14034509
nr 1403 4509
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Blandteknik, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Komposition. Signerad. Motivet: 39x31, yttermått inklusive ram: 56x45 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 14 juni 2021
kl 18:21:23
10/6 22:14:47
4.000 kr
13/6 21:41:27
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson