KONST / Litografier / Färglitografi 13978166

nr 1397 8166

Bo Erik Lundqvist

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 131/180, oramat löst blad, bladets mått: 61x45 cm

Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:30:31

14/5 11:42:09 1      Vinnande bud

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist