KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13767357

nr 1376 7357

Erik Olsson Sanda

(1919-2006)

Etsning, Erik Olsson Sanda (1919-2006), Gotland. Signerad, -69. Motivet: 22x49 cm, yttermått inklusive ram: 42x71 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

450 kr

måndag 1 februari 2021
kl 18:07:11