KONST / Litografier / Färglitografier 13732046

nr 1373 2046

Curt Sjöberg

(1911-1987), Sverige

Färglitografier, 2 st. Curt Sjöberg (1911-1987), Sverige. Signerad, numrerad 127/360. Motivet: 43x53cm

Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:56:37

14/1 11:05:23 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Curt Sjöberg

Läs mer om Curt Sjöberg