KONST / Litografier / Färglitografier 13732046
nr 1373 2046
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografier, 2 st. Signerad, numrerad 127/360. Motivet: 43x53cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:56:37
14/1 11:05:23
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm