KONST / Litografier / Färglitografi 14198077

nr 1419 8077

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Signerad, numrerad 171/190. Färglitografi, bildmått: 34x24cm, yttermått inklusive ram: 55x45cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 20 september 2021
kl 19:28:35

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd