KONST / Litografier / Färglitografi 11944382

nr 1194 4382

Marika Lang

(f. 1961), Sverige

Färglitografi, 273/250, köksinteriör, signerad. Motivet: 23x31

Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 juli 2018
kl 20:11:45

28/7 17:47:30 1      Vinnande bud

Marika Lang

Läs mer om Marika Lang