KONST / Litografier / Grafiskt blad 14046065

nr 1404 6065

Haries Lagerbrink

(f. 1920), Sverige

Grafiskt blad, "Det onda och det goda". Signerad, numrerad 26/35, daterad 1961. Motivet: 38x47 cm, yttermått inklusive ram: 56x64 cm

Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:04:16

Haries Lagerbrink

Läs mer om Haries Lagerbrink