KONST / Litografier / Färglitografi 13732040

nr 1373 2040

Gösta Gustavson

(1931-2008), Sverige

Färglitografi, Gösta Gustavson (1931-2008), Sverige. "vinterdag Stockholm". Signerad, numrerad 9/300, daterad 1972. Motivet: 50x65 cm

Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:51:33

13/1 20:40:15 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Gösta Gustavson

Läs mer om Gösta Gustavson