KONST / Litografier / Litografisk affisch 13591447

nr 1359 1447

Litografisk affisch

Galleri Maeght, Steinberg. Ej signerad. Motivet: 78x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 9 november 2020
kl 20:05:20