KONST / Litografier / Litografisk affisch 13591447
nr 1359 1447
Litografisk affisch
Galleri Maeght, Steinberg. Ej signerad. Motivet: 78x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:05:20
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)