KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13967047

nr 1396 7047

Marika Lang

(f. 1961), Sverige

Blandteknik, Stockholmsmotiv. Monogramsignerad. Mixed media, olja på litografiskt tryck, på duk, 26x34cm, yttermått inklusive ram: 33x41cm

Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 10 maj 2021
kl 18:35:31

6/5 20:00:36 1      Vinnande bud

Marika Lang

Läs mer om Marika Lang