KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14095366

nr 1409 5366

Björn Krestesen

(f. 1951), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 76, "Räcket". Olja på duk, 130x104, yttermått inklusive ram: 139x114 cm

Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:32:53

20/7 21:36:04 1      Vinnande bud

Björn Krestesen

Läs mer om Björn Krestesen