KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14095366
nr 1409 5366
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 76, "Räcket". Olja på duk, 130x104, yttermått inklusive ram: 139x114 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:32:53
20/7 21:36:04