KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13914408

nr 1391 4408

Stig Åsberg

(1909-1968), Sverige

Etsning, Stig Åsberg (1909-1968), Sverige. Signerad, fåglar. Motivet: 24x18cm, yttermått inklusive ram: 35x26cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:23:39

Stig Åsberg

Läs mer om Stig Åsberg