KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13914408
nr 1391 4408
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Signerad, fåglar. Motivet: 24x18cm, yttermått inklusive ram: 35x26cm
Utrop:
500 kr
måndag 19 april 2021
kl 18:23:39
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg