BELYSNING / Bordslampor
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Utrop: 800 kr
3 juni kl 18:14 -
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Utrop: 600 kr
3 juni kl 18:32 -
3083 Bordslampa
Bergboms. Mässing. Höjd: 65 cm
Utrop: 800 kr
3 juni kl 20:37
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. Höjd: 65 cm. Diameter: 30 cm
Utrop: 14.000 kr
3 juni kl 20:17
1003 Bordslampa
Utrop: 14.000 kr
3 juni kl 20:17 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Utrop: 800 kr
3 juni kl 18:06 -
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Utrop: 500 kr
3 juni kl 20:09
3395 Bordslampa
mässing, Orientalisk stil. Höjd: 86 cm
Utrop: 800 kr
Aktuellt bud: 700 kr
3 juni kl 20:33 -
9370 Bordslampa
Utrop: 500 kr
3 juni kl 18:00 -
3399 Bordslampa
Utrop: 1.000 kr
Aktuellt bud: 900 kr
3 juni kl 19:46
3038 Bordslampa
Utrop: 1.000 kr
Aktuellt bud: 800 kr
3 juni kl 18:50 -
3140 Bordslampfot
Utrop: 1.000 kr
3 juni kl 18:38 -
3142 Bordslampfot
Kolonn, nysilver. Höjd: 42 cm
Utrop: 600 kr
Aktuellt bud: 300 kr
3 juni kl 18:05
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Utrop: 600 kr
3 juni kl 19:49 -
3098 Bordslampfötter
Ett par, fd tapetvalsar. Höjd: 40 cm
Utrop: 600 kr
3 juni kl 18:41 -
9047 Bordslampor
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 150 kr
3 juni kl 19:56
9308 Bordslampor
Ett par, 1960-tal, lackat trä. Höjd: 70 ca
Utrop: 500 kr
3 juni kl 19:02 -
3389 Bordslampor
Utrop: 800 kr
3 juni kl 18:23 -
3388 Bordslampor
ett par, Orientalisk stil, metall. Höjd: 80 cm
Utrop: 1.000 kr
3 juni kl 20:28
- Metropol Tipsar
1003 Bordslampa
Utrop: 14.000 kr
3 juni kl 20:17