KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick
Aktuella artister: Bertil Bull Hedlund • Maud Comstedt • Bo Cronqvist • Lena Cronqvist • Staffan Hallström • Bengt Lindström • Gunnar Norrman • Pierre Olofsson • Lennart Rosensohn • Alain Soucasse
9295 Etsning
Utrop: 500 kr
3 juni kl 18:42 -
2021 Etsning
Utrop: 1.500 kr
Aktuellt bud: 1.000 kr
om tre veckor
17 juni kl 20:57 -
3267 Etsning
Utrop: 600 kr
3 juni kl 20:38
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numrerad 26/75. Bladets mått: 61x47cm, oramat löst blad
Utrop: 1.500 kr
Aktuellt bud: 1.000 kr
17 juni kl 20:57
3036 Etsningar
Utrop: 600 kr
3 juni kl 19:21 -
3293 Färgetsning
Utrop: 400 kr
Aktuellt bud: 100 kr
3 juni kl 20:42 -
9325 Färgetsning
Utrop: 500 kr
3 juni kl 20:08
3380 Färgetsning
Utrop: 500 kr
3 juni kl 19:45 -
9122 Färgetsningar
Utrop: 700 kr
3 juni kl 18:04 -
9379 Färgetsningar
Utrop: 500 kr
3 juni kl 19:24
9331 Gravyr
Utrop: 500 kr
3 juni kl 20:24 -
9337 Kopparstick
Utrop: 500 kr
3 juni kl 20:31 -
9333 Kopparstick
Utrop: 500 kr
3 juni kl 20:26
9032 Torrnålsgravyr
Utrop: 500 kr
Aktuellt bud: 100 kr
3 juni kl 20:43 -
3193 Träsnitt
Utrop: 500 kr
3 juni kl 18:55 -
2084 Träsnitt
Utrop: 800 kr
om tre veckor
17 juni kl 18:14
3384 Träsnitt
Utrop: 500 kr
3 juni kl 20:13