KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16191032
nr 1619 1032
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Oljemålning, Fjordmotiv. Signerad. Olja på duk, 34x40 cm, yttermått inklusive ram: 37x43
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:35:36
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner