KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17262027
nr 1726 2027
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Signerad, Åsögatan mot Åsöberget. Signerad. Olja på duk 29x23 cm, yttermått inklusive ram: 38x33 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 september 2025
kl 19:22:30
300 kr
350 kr
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm