KONST / Litografier / Litografi 17202007
nr 1720 2007
Stig Lindberg
(1916-1982), Sverige
Litografi, Daterad -77, tryckt signatur, Figur, 24x16 cm, yttermått inklusive ram: 32x23 cm. Ej signerad
Stig Lindberg, svensk formgivare och målare född 1916, död 1982.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 20:16:56
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
25 aug
Stig Lindberg
Läs mer om Stig Lindberg
Stig Lindberg
Läs mer om Stig Lindberg