KONST / Litografier / Färglitografi 16773038
nr 1677 3038
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Roddarklubben. Signerad, numrerad 322/360. Färglitografi, bildmått: 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 71x79 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 februari 2025
kl 20:57:41
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)