ART / Lithographs / Litograph in colors 13862068
nr 1386 2068
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Ulf Gripenholm (b. 1943), Sweden. Modell. Signed, numbered 23x150, Width: 57x52, outer dimensions including frame: 67x57,
LITOGRAPH IN COLORS, Modell. Signerad, numrerad 23x150, bredd: 57x52, yttermått inklusive ram: 67x57 cm
1000
SEK 900
Monday Mars 22 2021
at 18:43:08
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
- Thema-auction
Mar 22
Read more about Grafik
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Read more about Ulf Gripenholm